Sklep z grami bitewnymi Vanaheim.pl

Vanaheim.pl to internetowy sklep oferujący gamę popularnych gier bitewnych oraz akcesoriów i dodatkowych produktów różnych producentów.

Sklep Vanaheim zapewnia Klientom wygodną nawigację po katalogu produktów, łatwe dokonywanie zakupów oraz bezpieczną i szybką płatność. Ponadto nasza ekipa dostarczy Państwu profesjonalną obsługę: poradę, dobór produktów odpowiednich do potrzeb klienta, obsługę po dokonaniu zakupu.

Najbardziej cenimy sobie klienta powracającego do nas po kolejne zakupy!

 

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego przy ulicy Lubicz 34/6 w Krakowie!

Godziny pracy sklepu przy ul. Lubicz:

Pon - Pt  11:00 - 21:00

Sob  11:00 - 16:00W naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie oferujemy całą gamę towarów w takich samych cenach jak w sklepie internetowym!

W dodatku Vanaheim to miejsce spotkań graczy z Krakowa i nie tylko. Regularnie odbywają się u nas ciekawe rozgrywki, pokazy i turnieje takich gier jak Warhammer, Warhammer 40000, Warmachine/Hordes, Malifaux, Bolt Action, X-Wing i innych.

Do tego warsztaty malowania figurek, na których możesz się sporo nauczyć.

 

Czym są figurkowe gry bitewne?

Modelarstwo, sztuka, kolekcjonowanie, strategiczna rozgrywka, wreszcie spotkania z ludźmi na turniejach i różnego rodzaju imprezach tematycznych - oto, czym są 'bitewniaki'. Stylistyka do wyboru: znajdziecie tutaj klasyczne fantasy (Warhammer), steampunk (Warmachine/Hordes, Malifaux), science-fiction w odległej przyszłości (Warhammer 40000) i wiele innych, trafiających w różnorodne gusta. Polecamy każdemu, dla kogo gry to coś więcej niż komputer/konsola. Ale uwaga! Gry bitewne wciągają i często stają się pasją na długie lata.

 

Zobacz Kalendarz Imprez na bieżący miesiąc


Vanaheim to miejsce gdzie możesz umówić się na grę z kolegami i zagrać w swoją ulubioną grę bitewną na jednym z naszych stołów. Zapewniamy również tereny do gry. W tym momencie na wyposażeniu sklepu jest kilka modułowych stołów do gry oraz wiele ciekawych terenów.

Poza tym mamy BLATY do gry, standardowych stołów 48x48" mieści się u nas równo 10! (do tego na turnieje w sezonie letnim wystawiamy stoły pod namiot lub 'pod chmurkę' na podwórzu.

 

Skontaktuj się z nami!

(Kliknij aby zobaczyć wszystkie sposoby kontaktu ze sklepem)

 

Jak trafić do sklepu na Lubicz?

Uwaga: Sklep znajduje się w podworcu. Żeby wejść, musisz zadzwonić dzwonkiem z napisem "Vanaheim" i przejść przez bramę.

Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Razem 0,00 zł

Przejdź do Zamówienia >>