Black Powder

Black Powder63 produktów

Gra bitewna osadzona w historycznych realiach lat 1700 - 1900 obejmująca takie konflikty, jak wojny napoleońskie, amerykańska wojna o niepodległość, amerykańska wojna domowa i wojna anglo-zuluska.  Oferta firmy Warlord Games jest bardzo szeroka. Kategoria, którą teraz oglądasz nie zawiera wszystkich możliwych do kupienia modeli z wybranej armii / okresu historycznego. Możesz je jednak u nas zamówić! W tym celu odszukaj odpowiadające Ci produkty na stronie Warlord Games i skontaktuj się z nami telefoniczne lub mailowo. Sprowadzimy je dla Ciebie!

Do systemu Black Powder (i dla wielu innych), dla piechoty, bazą jest podstawka 40 x 40mm. Standardowo ustawia się na niej 4 modele. Dla jednostek mogących walczyć w luźnej tyralierze, każdą duża podstawkę 40x40mm można zastąpić czterema małymi 20x20mm, z jednym modelem na każdej podstawce. I tak na przykład pluton strzelców w batalionie piechoty liniowej można umieścić na podstawkach 20x20mm, a całą resztę batalionu na podstawkach 40x40.
Standardowo batalion o 6 dużych podstawkach (24 modele) jest traktowany, jakby był przeciętnej wielkości. O 8 podstawkach (32 modele) uważany jest za duży. Posiadający 4 podstawki (16 modeli) jest uważany za mały.

 • Filtruj Produkty

  Wersja Językowa v
  Producent v

  Koszyk  

  Brak produktów

  Dostawa 0,00 zł
  Razem 0,00 zł

  Przejdź do Zamówienia >>