Sklep z grami bitewnymi Vanaheim.pl

Vanaheim.pl to internetowy sklep oferujący gamę popularnych gier bitewnych. Są wśród naszych produktów gry znane i lubiane (Warhammer, Warhammer 40000, Lord of The Rings), ale też bardziej niszowe (Warmachine/Hordes) oraz kilka ciekawych linii alternatywnych figurek (Gamezone, Avatars of War) oraz gama akcesoriów i dodatkowych produktów różnych firm.

Sklep Vanaheim zapewnia Klientom wygodną nawigację po katalogu produktów, łatwe dokonywanie zakupów oraz bezpieczną i szybką płatność. Ponadto nasza ekipa dostarczy Państwu profesjonalną obsługę: poradę, dobór produktów odpowiedni do potrzeb klienta, obsługę po dokonaniu zakupu.

Najbardziej cenimy sobie klienta powracającego do nas po kolejne zakupy!

 

Zapraszamy do sklepu stacjonarnego przy ulicy Lubicz 34/6 w Krakowie!

W naszym sklepie stacjonarnym w Krakowie oferujemy całą gamę towarów w takich samych cenach jak w sklepie internetowym!

W dodatku Vanaheim to miejsce spotkań graczy z Krakowa i nie tylko. Regularnie odbywają się u nas ciekawe rozgrywki, pokazy i turnieje takich gier jak Warhammer, Warhammer 40000, Lord of The Rings, Warmachine/Hordes.

Do tego warsztaty malowania figurek, na których możesz się sporo nauczyć.

 

Zobacz Kalendarz Imprez na bieżący miesiąc!

Vanaheim to miejsce gdzie możesz umówić się na grę z kolegami i zagrać w swoją ulubioną grę bitewną na jednym z naszych stołów. Zapewniamy również tereny do gry. W tym momencie na wyposażeniu sklepu jest kilka modułowych stołów do gry oraz wiele ciekawych terenów.

Poza tym mamy BLATY do gry, standardowych stołów 48x48" mieści się u nas równo 10! (do tego na turnieje w sezonie letnim wystawiamy stoły pod namiot lub 'pod chmurkę' na podwórzu.

 

Godziny Otwarcia Sklepu Stacjonarnego

Pon - pt 11:00 - 19:00

Sob 11:00 - 17:00

 

Telefon

(12) 422 11 37

 

Skontaktuj się z nami przez

Formularz Kontaktowy

 

Na wyposażeniu sklepu jest również kącik malarski, a w nim cała gama narzędzi, w tym kompresor, wiertarka, imadło itp. Twoja Mama/Żona/Teściowa nie pozwala Ci smarować figurek w pokoju? Masz za mało miejsca żeby wymachiwac pędzlem? Przyjdź do nas! Pomożemy zarówno stawiać pierwsze kroki w modelarstwie, jak i stosować bardziej zaawansowane techniki malarskie.

 

 

Jak do nas trafić?

Uwaga: Sklep znajduje się w podworcu. Żeby wejść, musisz zadzwonić dzwonkiem z napisem "Vanaheim" i przejść przez bramę.


Wyświetl większą mapę

Categories

Cart  

No products

Shipping 0,00 zł
Total 0,00 zł

Check out